Purex T 10kg

Kód: 090360
530 Kč / ks 641 Kč včetně DPH
Skladem

Purex T je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí podlah běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostředek je vhodný na všechny materiály, které lze čistit vodou. Svým charakterem se blíží jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. U méně kvalitních textilních podlahových krytin je třeba věnovat pozornost promáčení osnovy, které může vést k poškození pevnosti, nebo tvaru.

Používá se v koncentracích 0,1 - 0,5 % při teplotě vody do 50°C. Purex T je slabě alkalický a je třeba zabránit dlouhodobému styku s pokožkou. Při extrakčním způsobu čištění je vodný roztok nepěnivého prostředku vstřikován z nádrže pod tlakem do koberce a okamžitě následně odsát spolu s rozpuštěnými a dispergovanými nečistotami. Celý proces probíhá ve vymezeném prostoru rozstřikovací hlavice a odsávací štěrbiny. Kvalitní průmyslové extrakční vysavače dokonale odsají vlhkost a nečistoty. Oproti šamponování je zajištěno důkladnější vyčištění, protože roztok detergentu je tlakem přiváděn až do hloubky koberce. Skvrny a silné nečistoty odstraníme předčištěním asi 10% roztokem Purexu T, který necháme působit asi 15 min

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 30.7.2023
Dobře čistí a i hezky voní.
5
TK Avatar autora | 4.5.2023
Čistí dobře jsem spokojený
5
IH Avatar autora | 27.2.2023
Je super, krasne cisti
5
EB Avatar autora | 21.10.2022
Super všechny fleky z koberce jsou pryč, opravdu skvělý.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz