Ralex 10kg

Kód: 090371
555 Kč / ks 672 Kč včetně DPH
Skladem

Ralex je alkalický, nízkopěnící čistící prostředek vhodný pro ruční i extrakční čištění, má příjemnou světle žlutou barvu a je parfemován svěží vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ralex je svým aplikačním zaměřením obzvláště vhodný pro čistění interiérů železničních vagónů, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu. Je vhodný pro čištění běžných povrchů jako koženky, umakartu, dlaždic a PVC. Velmi účinně čistí zašlé povrchy.

Prostředek lze použít pro nenasákavé povrchy, které lze mýt vodou. Není vhodný pro mytí lehkých kovů. Není vhodný pro extrakční čištění vlněných koberců a koberců barvených přírodními barvivy. Jsou-li pochybnosti o stabilitě materiálu, je vhodné přípravek předem odzkoušet.

Podle stupně znečištění se Ralex ředí vodou, maximální doporučená koncentrace je 50 g/l, avšak již za koncentrace 5 g/l je možno s Ralexem extrakčně čistit běžné textilie. Přípravek je výborný na čištění zátěžových koberců a není hodný pro čištění vlněných koberců. Vyšší koncentrace se používá pro předčištění skvrn, kdy se nechá roztok proniknout do skvrny a působit. Zpravidla se používají aplikační roztoky maximálně do 60°C.

Kanystr - 10kg

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
GK Avatar autora | 27.1.2022
Velká spokojenost
5
VP Avatar autora | 9.8.2021
Spokojen
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz